Maslak Motor Yenilemeye Hoşgeldiniz...

Firmamız, 1930 yılında kurucusu Ekrem Adar tarafından Tamiş Motor Yenileme adı altında kurulmuştur. Elektromobil, hâlihazırda işletilmeye devam eden en eski firma olma özelliğini taşımaktadır. Ekrem Adar firma yönetimini, oğlu Önder Adar’a 1967 yılında devretmiştir. Önder Adar iş hayatı içinde Rektifiyeciler Derneği Başkanlığı yapmış ve bu sektörün gelişmesine büyük emekler vermiş bir kişidir. Günümüzde firma idaresini oğlu Murat Adar ve firmanın diğer ortağı Adem Güldürmez ile birlikte yürütmektedir.

Firma tecrübesinin yanında teknolojideki gelişmelere de uyum sağlayarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Firmanın tezgâh parkuru bu iddiasını kanıtlamaktadır. Sektöründe yüksek teknolojinin takipçisi olan Elektromobil, kapak revizyon merkezi, yüzey pürüzlük cihazı, Sunnen honlama, çatlak kontrol cihazı gibi üstün ekipmanlar ile Maslak’ta motor yenilemenin lideri olarak konumunu sürdürmektedir. Ferrari, Maserati, Lombarghini gibi distribütörlerin revizyon işlerini yapan firma, her türlü modifiye işleri, hadde milleri taşlaması ve kompresör revizyon işleri gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Türkiye rallisi, çeşitli Cup’lar ve Drug yarışlarına katılan araçlarla birlikte, Tunning işlemi ile uğraşan birçok firma tarafından tercih edilmektedir.

Firma, yeni çıkan motorların ölçüm değerleri hakkında her türlü bilgiye sahip olup, eğitimli personeli ile birlikte müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektedir. Firma kurduğu bilgisayar programı ile birlikte 1996 yılından itibaren firmada yapılan tüm revizyon işlemlerinin araç plaka, motor no, şasi gibi bilgileri ile birlikte ayrıntılı kayıtları tutulmaktadır. Bu işlem sayesinde geriye dönük oluşabilecek problemlerle ilgili detaylı raporlama ve inceleme işlemlerini sağlıklı bir biçimde yapmaktadır.

 

Bunlara da göz atabilirsiniz ?